Program proti syndromu vyhoření

Začíná to nevinně. Na úplném začátku je zpravidla nadšení do práce, která Vás naplňuje a zcela pohltí. S chutí jí věnujete veškerou svou energii. Nevěnujete pozornost přibývajícímu pocitu únavy, občasným ztrátám koncentrace a paměti, narůstající nespavosti a podrážděnosti. Postupně se přidává bolest hlavy, špatný spánek, deprese až apatie. Pokud neposlechnete ani signály svého těla v podobě nemocí, úbytku nebo naopak přibývání na váze, nastoupíte na cestu léků, později hospitace a tato cesta může mít až fatální důsledky.

Pokud víte co je dlouhodobý stres, permanentní přetěžování a citové a mentální vyčerpání nejsou jen prázdná slova, pak jste uvnitř rozjetého vlaku, ze kterého se samotnému člověku těžko vystupuje. Vítejte ve světě lidí s moderní civilizační chorobou – syndromem vyhoření.

Dle dostupných studií symptomy nebo samotný syndrom vyhoření zažilo 20% respondentů a dalších 20% se ocitlo na pokraji vyhoření.

Chcete zpět do života a ve zdraví úspěšně rozvíjet a uplatňovat svůj talent?

Možná je ještě čas zvládnout to sami. Možná už víte, že potřebujete popostrčit, motivovat a nasměrovat na cestu nalezení rovnováhy a k sobě samotnému.

Pomáhám lidem se syndromem vyhoření. Program, který jsem vytvořila v sobě zahrnuje oblasti běžného života jako je kvalitní spánek, stravování, cvičení pro načerpání životní energie, zlepšování výkonu a kapacity mozku, umění meditace. Provedu Vás různými frekvencemi hudby, které ovlivňují naše pocity, celé tělo i samotný zdravotní stav. Mohu Vás naučit vnímat přírodu a čerpat z její síly.

Investujte několik tří hodinových setkání ze svého času –  a dostanete možnost užít si kvalitně celý zbytek svého života.