Pranic Healing

… neviditelný dotek k doplnění životní energie

Tělo pro svou existenci nezbytně potřebuje životní energii (dech – prána – ki – cchi – pneuma – mana – ruah), která je pojítkem mezi hmotou a myslí.

Pranic Healing je neinvazivní, jednoduchá metoda, která může pomoci v každodenních situacích. Nejedná se o zázrak ani šamanský rituál, je to propracovaná a testovaná metoda na základě přírodních zákonů. Jedná se o harmonizaci naší energie, o její příliv zvenčí, o nastavení mechanismů jak mít nepřetržitý přístup k dostatku energie, jak uklidnit svou mysl a pomoci svému tělu pracovat tak jak má.

Naše fyzické tělo je složeno z viditelného fyzického těla a neviditelného energetického – bioplazmatického těla. Fyzické tělo je protkáno krevními cévami, jimiž protéká krev, má své orgány a tkáně. Energetické tělo má jemné bioplazmatické kanály – meridiány, kterými proudí životní energie – prána.  Vědci jsou schopni energetické tělo pozorovat pomocí Kirlianovy fotografie. Energetické a fyzické tělo jsou úzce spojena, to co působí na jedno projeví se i na druhém a vzájemně se ovlivňují. Hlavní čakry v naší auře kontrolují a energetizují hlavní, životně důležité orgány fyzického těla.

Synonymem pro zdraví je proudící energie, pokud se energie zastaví, jsme blízko nemoci. Doplněním životní energie do aury člověka lze předejít onemocnění těla nebo několikanásobně urychlit proces ošetření zdravotního problému.

 Využití Pranic Healing:

  • Téměř okamžitě uleví od bolesti hlavy, zubů a svalových bolestí
  • Vyléčit kašel a chřipku lze obvykle za 1-2 dny
  • Velice rychle sníží horečku
  • Ulevuje od potíží u těžších onemocnění
  • … dále řeší nespavost, únavu a slabost, napětí v očích, celkovou slabost, záněty ledvin, astma, ekzém, ztrátu čichu, zánět dutin, vysoký TK, respirační onemocnění, bolest uší, uvolňuje bloky a odcházejí přebytečná kila, má vliv na psychiku