Energetic Facelift

Sfoukli jste svíčky na narozeninovém dortu, přijali gratulace a připili si s přáteli… večírek skončil. Cestou do koupelny zavadí Váš pohled o zrcadlo a hlavou Vám proběhne, že jste zase o rok starší. Pozorujete stopy na Vaší tváři, které tam zanechal život. S myšlenkou „lepší už to nebude“ jdete spát aniž byste tušili, jak jste opět posílili svůj program, který v sobě od malička nosíte.

To, že s věkem přicházejí vrásky, šedivé vlasy, bolesti, nemoci a jiné neduhy, nám programuje naše okolí a celá společnost na každém kroku. Aniž bychom si to uvědomovali.  Přitom už dlouhou dobu víme, že biologický věk neodpovídá chronologickému. Tělo prostě jen poslouchá naše přesvědčení a emocionální stavy, které máme v hlavě.

Přemýšlíte nyní, co s tím? Výborně, udělali jste první, ale nesmírně důležitý krok – zpochybnili jste “obecnou pravdu”. A teď – jaké jsou ty další?

Pokud nemáme zrovna chuť na invazivní kosmetické zákroky a různé přípravky, pokusme se přirozenou cestou přesvědčit naše buňky, že to jde i jinak – energetickým faceliftem. Výsledkem je pouze odraz již známého „jak uvnitř, tak navenek“.

Co Vás čeká?

Pohodlné lehátko, huňatá deka, do které se zabalíte a jen vnímáte příjemné doteky prstů od horní části hrudníku přes tvář až po celou hlavu.

Naše buňky se v těle dělí a v daných intervalech obnovují. Pokud zažíváme opakovaně určitý emoční stav – pocit, který se po nějaké době v našem těle ukládá a přitom dochází k dělení buňky, bude pak nově vznikající buňka obsahovat více receptorů pro určitý pocit. Naše tělo tedy po tomto pocitu touží. Přepišme budoucnost stárnutí, zregenerujme a pozměňme informaci každé nové buňky.

Nejedná se jen o obličej,  ke změnám na buněčné úrovni dochází hluboko v orgánech a na celém fyzickém těle.

 Pokud budete chtít fotky před a po, kolikrát neuvěříte vlastním očím 🙂